Odnajdziesz sposób na powrót do radości

Obserwując jak człowiek zwraca się ku człowiekowi oraz swojej naturalności życia, bacząc na przyczyny zamiast na objawy tego co zwie tzw. naukowość i polityczne normowania patologią, odstępujemy od narzuconego pędu uzależnień od tzw. pracy, wygodnictwo odstawiając na późniejsze poznanie, z czego warto korzystać bez krzywd wykazywanych wraz z nadużyciami i przyzwoleniem w załączeniach 1, 6, 39 (dostępne na stronie www.sad.lachicki.pl). To są objawy, które nasze dzieci i rodziny doświadczają i sposoby łatania konsultacjami terapeutycznymi, tabelkami lub innymi wmówieniami tzw. korporacji, które tylko żerują na naszym życiu, można uznać wobec faktów wykazywanych przez Międzynarodowe Zrzeszenie Terapeutów i Rodziców za bezskuteczne.

Iluzja tzw. pieniądza jako wmówienie leku na lęk powoduje presje i problemy, o których brak jest wzmianki na tzw. forach. Czy zatem wstydzimy się przyznać sami przed sobą, co należałoby uczynić, by powrócić do życia bez złudzeń sztuczności, którą narzuca się nam, wmówieniami zachodnich trendów?

Miłość, którą jesteśmy wraz z każdym kogo można zwać człowiekiem czyniącym i czującym, odczynia tęsknoty, żale, złość i poczucia strat. Jeżeli już tylko wątpisz w to, iż jesteś miłością to spójrz na swoje dziecko oraz inne dzieci, które naturalnie czują od poczęcia i przypomnij sobie swoje dzieciństwo, gdzie ty też pokazywałeś lub pokazywałaś co na tym świecie i w rodzinie było oszustwem.

Odkryj przekonania i wmówienia, a odnajdziesz sposób na powrót do radości, którą zabiera nam iluzja życia aktorstwem polityków, religii, filmowych gwiazd, producentów tzw. udogodnień i innych łgarstw tzw. nowoczesności i tzw. cywilizowanych bełkotów.

Usuwając warstwy bezczucia, uwalniamy naszą narodową oraz rodzinną prawdę kim jesteśmy. Dobrodarząc bez braków, dłużnych i wstydliwych narośli tzw. plastikowego zniewolenia fikcjami, rdzennie bez fikcji granic, ras, porównań oraz językowego bełkotu, odnajdziesz naturalność człowieczeństwa.

Darząc, otrzymujesz i korzystasz

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *